BALPACK S.R.O. - PŘES 20 LET ZKUŠENOSTÍ

Firma Balpack patří mezi leadry v oblasti ovinovacích balících strojů a obalových materiálů. Byla založena r. 1997 jako pokračovatel společnosti Bamako pack, výrobce zemědělských a balících strojů. Jako ryze česká společnost tak působíme na trhu více jak 20 let, a po tu dobu jsme instalovali přes 2000 ks balících strojů.

Firma BALPACK

Balpack slaví 20 let

Řadíme se mezi největší výrobce a dodavatele ovinovacích balících strojů na českém trhu. V současné době se zaměřujeme především na výrobu a prodej ovinovacích balících strojů pro paletové a kusové balení. Naše stroje byly v posledních 10 letech exportovány do SRN, Francie, Polska, Slovenska, Itálie, Turecka, Islandu a Ukrajiny. V tuzemsku pracují naše stroje ve firmách jako jsou SONY, Billa, Ronal, DHL, Mlékárna Kunín, Saint Gobain a další.

Vlastní výroba

Specializace na stretch folii

Jsme specialisté na paletizační a skladové balení. Dodáváme obaly jak pro kusové zásilky, tak pro celopaletové balení. Naší nejsilnější stránkou a zároveň specializací jsou ovinovací stroje a stretch folie. Pro tyto 2 komodity máme i vlastní výrobu, díky čemuž dodáváme našim zákazníkům zboží „na míru“. Zohlednění používaného ovíjecího stroje, baleného zboží, ale i lidského faktoru je rozhodující pro správný výběr strojní folie. Poradíme a naučíme Vás, jak si správně vybrat tu pravou folii.

Kvalita, cena, výkon

Balicí stroje

Firma Balpack a původní Bamako pack prodala více jak 2 000 balících strojů. Patříme mezi největší výrobce a dodavatele ovinovacích balících strojů na českém trhu. I náš nejjednodušší stroj ZWP A je poloautomat splňující nároky středního provozu s balením do 25 pal/ h. Pro své klienty zajišťujeme rychlý servis včetně dostupných náhradních dílů. Postupně jsme naši nabídku rozšířili o tolik žádané lepicí stroje a komorové vakuovací stroje italské výroby.

Ucelená komplexní nabídka

Dodaváme obalový materiál pro ucelený balicí proces, počínaje kartony s lepicí páskou a bublinkovou folií, konče strojní folií či vázací páskou. Vedle obalového materiálu dodáváme i většinu potřebné balicí techniky.

Náš tým

Díky letité zkušenosti a postupné specializaci na ovíjecí balící stroje jsme se stali skutečnými profesionály ve svém oboru. Využijte naše poradenské služby zcela zdarma a vyzkoušejte námi doporučené nové a úsporné materiály.

Tel: 605 232 128
objednavky@balpack.cz
Cenové kalkulace
objednávky
605 232 128
Tel: 605 232 127
rokos@balpack.cz
Cenové kalkulace
zkoušky folií
Martin Rokos
Tel: 736 623 363
obchod@balpack.cz
Cenové kalkulace
poradenství
Iva Bartáková
Tel: 605 232 128
info@balpack.cz
Sekretariát
fakturace
Adéla Mostecká
Tel: 608 541 506
machova@balpack.cz
Expedice
Fakturace
Petra Machová
Tel: 605 232 129
servis@balpack.cz
Servis
výroba strojů
Dušan BartákPROFESIONALITA

Díky letité zkušenosti a postupné specializaci na ovíjecí balící stroje jsme se stali skutečnými profesionály ve svém oboru, proto přinášíme značnou finanční úsporu svým klientům.

VLASTNÍ SERVIS

Vlastní a rychlý servis je pro nás samozřejmostí. Klienti, kteří pravidelně odebírají obalový materiál, od nás mají navíc SERVIS ZDARMA i po uplynutí záruční doby!

PROKLIENTSKÝ PŘÍSTUP

Každý klient je pro nás důležitý. Zakládáme si na dlouhodobých a trvalých obchodních vztazích. Toho lze dosáhnout pouze kvalitními produkty a spolehlivými a včasnými dodávkami.

EKO-STRETCH PROGRAM

Vhodný balící stroj je prvním důležitým vstupem. Naši klienti využívají Eko-stretch folie v ručním i strojním provedení. Díky tomu dosahují průměrně 50% finanční úspory pouze na obalovém materiálu.

VLASTNÍ VÝROBA

Vysoké flexibility a komplexnosti v nabídkách a dodávkách dosahujeme především díky vlastnímu výrobnímu programu. Vedle balicích strojů sami vyrábíme i ruční stretch folie, dle konkrétního požadavku klienta.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Často se stává, že klient používá nevhodný obalový materiál. Ve snaze ušetřit nakonec nakupuje mnohem dráž. Využijte naše poradenské služby zcela zdarma a vyzkoušejte, námi doporučené, nové materiály.
Certifikáty

Společnost Balpack aktivně působí v odborných spolcích a pravidelně vzdělává své zaměstnance. Považujeme za nutné držet krok s nejnovějšími trendy, abychom mohli pružně reagovat na měnící se potřeby klientů.

POLIFILM

Stretch academy training

EKOKOM

Autorizovaná obalová společnost

PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST

Prověřená společnost 2016

TAB

The Alternative Board

Dobrý anděl

Dárce

Unicef

Pro každé dítě
Historie

Během své existence jsme prošli dlouhou cestu, která začínala výrobou zemědělských strojů a postupně pokračovala posunem do průmyslové výroby, kde jsme vyrobili a instalovali desítky balicích linek a stovky ovíjecích strojů. Jako vlastní patent jsme uvedli na český i zahraniční trh mobilní balící stroj umístěný na paletovém vozíku, pod chráněným názvem ROLPACK.

1992

Bamako pack – firma vyrábí zemědělské stroje, balicí stroje a balicí linky

1997

založení firmy Balpack. Společnost se postupně věnuje prodeji obalových materiálů a agro folie, především pak vlastní výrobě balicích strojů a balicích výrobních linek. Balpack exportuje do několika evropských států.

2014

Firma Balpack je odkoupena rodinnými příslušníky. Postupně rozšiřuje svůj sortiment o lepicí a vakuovací stroje.

2017

Pořízení nového převíjecího automatu s řezacím systémem, díky kterému se může rozšířit nabízený sortiment zboží.