Profil společnosti

Váš partner pro obalový materiál

BalPack s.r.o. - přes 20 let zkušeností

Firma Balpack patří mezi leadry v oblasti ovinovacích balících strojů a obalových materiálů. Byla založena r. 1997 jako pokračovatel společnosti Bamako pack, výrobce zemědělských a balících strojů. Jako ryze česká společnost tak působíme na trhu více jak 20 let, a po tu dobu jsme instalovali přes 2000 ks balících strojů.

Firma BALPACK se řadí mezi největší výrobce a dodavatele ovinovacích balících strojů na českém trhu. V současné době se zaměřujeme především na výrobu ovinovacích balících strojů pro paletové a kusové balení. Naše stroje byly v posledních 10 letech exportovány do SRN, Francie, Polska, Slovenska, Itálie, Turecka, Islandu a Ukrajiny. V tuzemsku pracují naše stroje ve firmách jako jsou Danone, Billa, Ronal, Opavia, Nowaco, DELTA Pekárny, SONY, Mlékárna Kunín a další.

Jako vlastní patent jsme uvedli na český i zahraniční trh mobilní balící stroj umístěný na paletovém vozíku, pod chráněným názvem ROLPACK

Profesionalita

Díky letité zkušenosti a postupné specializaci na ovíjecí balící stroje jsme se stali skutečnými profesionály ve svém oboru, proto přinášíme značnou finanční úsporu svým klientům.

Vlastní servis

Vlastní a rychlý servis je pro nás samozřejmostí. Klienti, kteří pravidelně odebírají obalový materiál, od nás mají navíc SERVIS ZDARMA i po uplynutí záruční doby!

Proklientský přístup

Každý klient je pro nás důležitý. Zakládáme si na dlouhodobých a trvalých obchodních vztazích. Toho lze dosáhnout pouze kvalitními produkty a spolehlivými a včasnými dodávkami.

EKO-STRETCH program

Vhodný balící stroj je prvním důležitým vstupem. Naši klienti využívají Eko-stretch folie v ručním i strojním provedení. Díky tomu dosahují průměrně 50% finanční úspory pouze na obalovém materiálu.

Vlastní výroba

Vysoké flexibility a komplexnosti v nabídkách a dodávkách dosahujeme především díky vlastnímu výrobnímu programu. Vedle balicích strojů sami vyrábíme i ruční stretch folie, dle konkrétního požadavku klienta.

Odborné poradenství

Často se stává, že klient používá nevhodný obalový materiál. Ve snaze ušetřit nakonec nakupuje mnohem dráž. Využijte naše poradenské služby zcela zdarma a vyzkoušejte, námi doporučené, nové materiály.

Široká nabídka obalových materiálů

Vedle prodeje a výroby strojů se naše společnost věnuje především velkoobchodu s obalovými materiály, zejména stretchové folie, HDPE a LDPE folie, bublinkové folie, lepících pásek a ostatních komodit, používaných pro balení zboží. Abychom našim klientům nabídli komplexní nabídku a včasné dodání nejčastějších artiklů, pořídili jsme si několik převíjecích strojů a stali se tak i přímým výrobcem ruční folie.

Pro naše klienty se vždy snažíme zajistit komplexní nabídku a dodávku. Nejsme pouhým dodavatelem, ale především poradcem pro výběr vhodného, funkčního a ekonomického obalového materiálu. V neposlední řadě nabízíme i maloobchodní prodej hlavních artiklů a provozujeme internetový obchod pro maloodběratele.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného balícího stroje pro Vaše zboží a Vaše individuální potřeby. Vlastní servis je pro nás samozřejmostí.

Certifikát EKO-KOM

Díky našemu kladnému postavení vůči životnímu prostředí jsme získali certifikát EKO‑KOM.

Reference